VIDEO LEKCE KUNDALINÍ JÓGY

2 veřejné video lekce kundaliní jógy v souladu s tradiční čínskou medicínou na červen 2021

Na červen pro vás máme 2 videa, první vyšlo začátkem, druhé vyjde v polovině měsíce. Jsou volně ke shlédnutí na youtube InSpirála Plzeň.

Doteď byly videa neveřejná, dostupná pouze předplatitelům a na odkaz. Rozhodla jsem se je zpřístupnit všem. I přesto, že jsou volně k dispozici, budu vděčná za finanční podporu. Příprava, natočení, zpracování a zveřejnění nám zabere 1 pracovní den. Cena jednoho videa zůstává stejná, je to 150,- Kč. Číslo účtu je 175194038/0300. Díky za ocenění naší "práce", i když je nám potěšením a spíš zábavou. Tak by to mohli mít všichni... :-)

S láskou Sabina

Odkaz na 1. čevnové video: https://youtu.be/EG4Yj3gs1-Q

P.S. Na prázdniny nachystáme na každý měsíc jednu veřejnou video lekci kundaliní jógy v souladu s tradiční čínskou medicínou za stejných podmínek, jako v červnu...

V květnu se zaměříme na srdíčko a srdeční čakru jako náš duchovní střed a zdravé vztahy.

Videa jsou k přehrání postupně po celý měsíc.

Obsah květnových videí:

1. lekce na týden od 3. května 2021

Dech "Srdeční energie", sestava "Zklidnění a otevření srdce", relaxace s Koshi zvonky a meditace "Vítání lásky".

2. lekce na týden od 10. května 2021

Dechová meditace "3 minuty na prosperitu", sestava cviků "Užívej si svůj prostor", relaxace s gongem a meditace "Satanama" na celkovou harmonii.

3. lekce na týden od 17. května 2021

Dech "Otevírač srdce", sestava cviků na vědomé vnímání zvuku a vibrací, relaxace v tichu a meditace "Satanama" na aktivní intuici.

4. lekce na týden od 24. května 2021

Dechová meditace "Uklidnění mysli", cvičení na otevření srdeční brány, relaxace s vibracemi gongu a meditace "Sebe požehnání".

Ukázka 3. dubnové lekce a vyzkoušení dechu ohně s lvími tlapami: https://youtu.be/gHbI97gSKBo

Láká - li vás některé z videí nebo balíček na celý měsíc, pošlete zvolenou částku na účet číslo 175194038/0300 a pak sms s objednávkou na číslo 603 41 92 96. Obratem pošlu odkazy na již zveřejněná videa a další pondělky postupně odkazy na zbylá videa.

V textu pod videi jsou podrobnější popisy účinků jednotlivých lekcí. Ráda si přečtu v komentářích vaše zážitky s kundaliní jógou.

 

Cena jednotlivé lekce je 150,- Kč.

Cena všech čtyř květnových videí je 500,- Kč (ušetříte 100,- Kč).

 

Těším se na společnost alespoň na dálku.

Sabina

 

Obsah dubnových videí:

1. lekce na týden od 29. března 2021

Dech ohně, sestava na duševní i celkovou rovnováhu, relaxace v léčivých vibracích gongu a meditace na střed, 3. čakru a vědomé používání sebe a své energie.

2. lekce na týden od 5. dubna 2021

"Vymítač ega" s dechem ohně, cvičení na zdravá játra, na zdravé trávení jídla i situací a zážitků, relaxace s gongem a meditace na ochranu a pocit bezpečí uvnitř nás.

3. lekce na týden od 12. dubna 2021

Dech ohně s lvími tlapami, sestava "Nechme játra žít", relaxace v tichu a jemná meditace s harmonizací mysli, aktivací intuice a našeho vyzařování.

4. lekce na týden od 19. dubna 2021

Dech s pozorností na srdeční čakru, cvičení na uvolnění vnitřní zlosti, relaxace za zvuků gongu a dechová meditace, co si umí poradit s viry a bakteriemi "Posilovač imunitního systému, vnitřní slunce".

5. lekce na týden od 26. dubna 2021

Dechová meditace "Jak skoncovat s návyky", sestava na pevné bříško, trávení a vystředění, relaxace doprovázená gongem a ještě jednou meditace na rozvolnění starých stereotypů.