KUNDALINÍ JÓGA JAKO DUCHOVNÍ CESTA 2020

Pátek 8. listopadu 2019 19 - 20 hodin 1. domlouvací setkání

Provází Sabina Kočová v InSpirále Plzeň a možná i na jiných místech.

Občasné setkávání zájemců o cestu do větší hloubky sebe sama s velkou podporou jemné kundaliní jógy.

Ráda bych vytvořila skupinu, která se prvním setkáním uzavře, pro bezpečné sdílení a spolužití účastnic a účastníků. Setkáme se asi čtyřikrát v průběhu roku 2020, můžeme praktikovat delší a tím i intenzivnější sestavy a meditace s dlouhodobějšími účinky. Otevřeme témata z teorie kundaliní jógy, která nás budou lákat a která nás podpoří na cestě. Můžeme se věnovat významu manter, síle meditace, různým druhům dechu, numerologii v kundaliní józe, čakrám, 10-ti tělům, myslím, emocím, jídlu, vztahům, komunikaci, intuici, našim talentům, vzteku, stresu, dětem, sexualitě = kreativitě... můžeme se věnovat čemukoliv! :-)

Můžete si požádat o vytvoření svého osobního programu pro domácí praktikování v mezerách mezi setkáními. Kundaliní jóga funguje nejlépe, když se jí věnujeme každý den - stačí pár minut, podle vašich možností.

Stále je možné přihlašování. Tvoří se skupina a v pátek 8. listopadu se sejdeme, navrhnu termíny a témata k prodiskutování a dáme společně program dohromady. I cena se bude odvíjet od komunikace při našem prvním nezávazném setkání.

Žiju s kundaliní jógou od roku 2010 a stále mě překvapuje, jak ještě lehčí, jemnější a klidnější život může být. Toto nadšení bych ráda poslala dál i vám... Těšim se na vše, co dělám a na něco se těším víc. Je to právě nadcházející čas další krásné transformace. :-) Ve skupině to jde hladčeji, elegantněji. Kdo se cítíte být přitahován touto nabídkou, může se přihlásit na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo osobně na lekcích.

Přeju vnitřní úsměv všem. Sabina