InSpirála Plzeň

Jste vítáni v prostoru InSpirála Plzeň.

Můžeme se tady setkávat, uvolnit, radovat, vzájemně podporovat, růst, uzdravovat, vyživovat a s láskou sdílet své pocity i pochyby. Můžeme se nechat inspirovat, sami můžeme být inspirací pro ostatní.

Kundaliní energie se pohybuje po spirále, pohybem, dechem a meditací ji můžeme rozproudit.

Můžeme smysly vklouznout do své páteře, pozorovat kamarádství čaker, vstoupit do spirály, do své DNA šroubovice, do Fibonacciho posloupnosti v našem těle, stoupat po spirále nahoru, klesat dolů a hledat rovnováhu v tomto pohybu.

Můžeme vstoupit do sebe, rozhlížet se, naslouchat vnitřním zvukům a zprávám, cítit proudění dechu, tlukot srdce, vnímat to vše co "JÁ JSEM".

Můžeme si užívat "Živé žití" ve spojení se svou energií i duší v celistvosti své jedinečné bytosti...

A pak můžeme "zevnitř - ven". Sdílet své zážitky a zkušenosti, radovat se ze společné tvorby s dalšími bytostmi...

A klidní, vyrovnaní, sebe-vědomí, láskyplní, zdraví, plní blaženosti můžeme lehčeji zvládat své každodenní zážitky.

Můžeme cokoliv... :-)

Držím nám palce.

Sabina 

Sabina Kočová

Moje duchovní jméno je "Sahej Anand Kaur". Kaur znamená princezna a to jsme všechny ženy. Anand je blaženost a Sahej přirozenost. Duchovní jméno je popis mého poslání.

Jmenuji se "Princezna, která přirozeně a s lehkostí přivádí lidi k blaženosti". :-) A to se mi líbí!

 

Vezmu to pěkně ze široka...

Narodila jsem se v Plzni, studovala jsem v Plzni. Nejdřív na jazykové ZŠ, pak na gymnáziu Opavská, chvilku na pedagogické fakultě obor tělocvik - zeměpis a pak na soukromé vyšší odborné škole fyzioterapii.

Život mě nabídl brigády v potravinách, ve studentském baru, na poště. Vyzkoušela jsem si modelku, produkční, učitelku masérů, fakturantku, cvičitelku dětí i dospělých a všech možných stylů. Pracovala jsem v psychiatrické léčebně v Dobřanech, v obchodní firmě, na rehabilitaci v německém Bodenmais.

Nejvíc se mi líbí "na volné noze...". Co si vymyslím, to si udělám. :-)