INDIVIDUÁLNÍ PÉČE O VÁS

Nabízí Sabi Kočová

Mám velkou radost z široké nabídky pro vaše těla, mysli, duše i spirituální části vašich bytostí. :-) Máme k dispozici rozmanité techniky a principy, co za 33 let své terapeutické praxe zažívám na vlastním těle. A ty, co mi fungují s láskou posílám dál. Mohou fungovat i někomu dalšímu... :-) 

Nejraději mám "Kranio - sakrální proudění" a "Posvátné setkání". Harmonizují vše do jednoty a jedinečnosti hluboko v našich bytostech...

Při "Osobní konzultaci" můžeme zjistit, jaké jsou vaše potřeby a co z mé nabídky by se vám nejvíce hodilo. :-)

Velmi mě baví pomocí bylin, kouře a vibrací hudebních nástrojů připravovat prostory pro vaše bydlení a tvoření.

Rituály, ceremonie a oslavy jsou mou srdeční záležitostí a pravděpodobně rozvzpomínáním na zkušenosti zažívané v dávné historii... :-)

V poslední době mě to vede, vzhledem k osobním zkušenostem, i k partnerskému poradenství. Mohu nabídnout podporu vztahů ženám, mužům i párům.

Možné jsou i další způsoby péče o vás po telefonické domluvě.

Sabi, tel.: 603 41 92 96


kundalini img 11

Sabina jako "Přítelkyně na cestě..." (v současnosti možno i na dálku...)

Fyzioterapeutka, aromaterapeutka a průvodkyně kundaliní jógou i Bosnou Sabina Kočová nabízí individuální povídání o vás a možnost pozměnit váš životní styl blíže ke zdraví, spokojenosti, lásce, ženskosti (pokud jste žena)... a možnost začít žít i ta nejtajnější přání... :-).

 • Fyzická rovina - úprava držení těla v klidu, v pohybu, prozkoumání dechových vzorců
  • uzdravování těla jako celku i jednotlivých systémů (hormonálního, nervového, lymfatického, trávicího)
  • udržování zdravé váhy - životospráva, podpora odolnosti vůči nemocem
 • Psychická rovina - povídání o tom, co vás znepokojuje, podpora v různých životních obdobích
  • zdraví ženy, možnost otěhotnět, těhotenství, příprava na porod, menopauza, odchod partnera ...
 • Duševní rovina - můžeme prozkoumat fungování čaker, můžeme prozkoumat otevřenost srdce, komunikaci jako sebevyjádření, používání intuice, můžeme se podívat na vlastní střed a sílu sebe-vědomí.

Můžeme objevit a vyzkoušet cvičení a meditaci přímo na vaše tělo a mysl...
Můžeme vše vidět očima numerologie z kundaliní jógy...
Můžeme cokoliv... :-)

Vše s podporou aromaterapie a vůní přírodních olejů od Jany Hašplové a její firmy Ellinor.

První setkání je cca na hodinu. Cena je dohodou, možné ocenění za 60 minut může být 888,- Kč.


kundalini-img-05.jpg - 122,13 kB

CSP = Cranio - sacrální probuzení, propojení, proudění

Lidské tělo je svatý grál, pohár, který nám umožňuje žít tady na zemi, dýchat, uvědomovat si pocity, emoce, tvořit, milovat, radovat se, komunikovat...

CRANIO - hlava je vrchol, SACRUM - pánev je dno poháru, páteř je spojení. Nabízím vám celkovou péči, relaxaci a harmonizaci. U někoho půjde o probuzení vnímání, u někoho o propojení částí a u někoho o zachování plynulého proudění energie z hlavy páteří do pánve i zpět. A jedním setkáním se dá zažít i vše najednou. Přejeme si, aby všechny části našeho fyzického těla i jemné části celé naší bytosti byly sladěny a energie mohla volně proudit a plynout pro zdraví a radost...

Jemný Cranio - sacrální dech je dech života. CSP je velmi vhodné v naší rychlé době na zklidnění stresu a napětí, uvolnění přetížené hlavě, vnímání a rozpoznávání sebe, svých potřeb, přání. Můžeme objevit kromě jiného i laskavost k sobě, důvěru, sebe - ocenění... :-)

Z vhodných diagnóz pro CSP zmíním například migrénu, astma, chronickou rýmu, únavnost, nespavost, vnitřní nervozitu, změny na páteři, fyzické nepohody od hlavy k patě... Cranio - sacrální systém je propojen s nervovým, svalovým, kosterním, oběhovým, lymfatickým, endokrynním, trávicím i dýchacím systémem. Rozvolňujeme i staré blokády vzniklé zraněním, infekcí, zánětem, ochrnutím, různými druhy chorob i svalovou a emoční nerovnováhou. Navozujeme rovnováhu dechu, pohybu, emocí a všech dalších systémů navzájem. Dostáváme se až k jádru problému, k původní příčině a aktivace samohojících schopnost těla, mysli i duše nám s celým procesem pomůže i po skončení CSP. Jemně a pozvolna tedy může ovlivnit mnohé.

Oblečení si lehnete na lůžko nejčastěji na záda, přikryju vás, odpočíváte, uvolňujete se víc a víc i usnutí je vítáno. Vše probíhá v tichu, bez mluvení. Jemnými a pomalými doteky rukou vám pomáhám s uvolněním, vnímám proudění energie ve vašem těle a naslouchám zprávám vaší duše. Po CSP je dobré se probouzet pozvolna, nechám vám dostatek času a pak je část, kdy sdílíme zážitky. Vy můžete říci, jak jste se cítili, co se dělo v mysli, těle, jaké zprávy přišly. Já povím vám, co jsem slyšela, cítila, viděla... Doručím zprávy. :-)

Celé setkání trvá přibližně 2 hodiny, je vhodné je opakovat, pustí nás to více do hloubky porozumění, cítění, uvolnění.

Cena se odvíjí od délky společného času, dohodou... Možné ocenění za 60 minut může být 1000,- Kč.


kundalini img 12

Posvátná setkání

 • Proč tu jsem?
 • Co tu mám dělat? 
 • Jaký je můj jedinečný přínos Zemi?

:-) Podle mé duchovní průvodkyně vás mám nalákat takto: „Ve starověkém Egyptě lidé navštěvovali chrámy. Co měsíc nebo 40 dní chodili na celkovou harmonizaci. Je to možné i dnes. Přijďte, jste vítáni!“ 

Doprovodím vás do vašeho vnitřního světa, kde se můžete setkat s tím, co je pro vás posvátné, kde můžete chápat a přijímat, co je uvnitř vás svaté. Co je ve vaší duši TO nekonečné, co je pravda a láska. Dovolujeme si následovat svoji pravou podstatu, čistou a hlubokou esenci JÁ na své originální a jedinečné cestě životem.

Posvátná setkání jsou tu proto, abychom si dovolili vnímat a plně žít celý svůj potenciál. Abychom znali své největší dary a talenty a v souladu s nimi tvořili a dělili se o ně s okolím. Aby se to vše dělo ve zdraví, radosti, lehkosti, přirozeně... Jak si přejete!

Pro mě je Posvátné setkání čas hluboké meditace. "Jen" následuji zprávy vaší duše, které jsou mi sděleny pro dosažení vaší harmonie a rovnováhy na všech úrovních.

"Posvátné nás propojuje s tím, co je v nás nejjemnější, nejobsáhlejší, nejvíce milující." Mark Matousek - kniha "Psaním ke svobodě"

Setkání je na 2 až 3 hodiny, většinou v leže, můžete být oblečení, přikryji vás. Důležité je pohodlí a naprosté uvolnění. Spánek je vítán. Část je doteková, část bez doteku fyzického těla. Podporou nám budou různé jemné techniky a metody, které jsem potkala na své cestě včetně aroma olejů a vůní bylin a stromů, kameny. Na závěr je dostatek času na probuzení a návrat a pokud budete mít chuť, na sdílení. Často dostávám zprávy a ty vám můžu doručit.

Je dobré mít po Posvátném setkání volno a prostor pro sebe, účinky můžete vnímat překvapivě dlouho. Láká-li vás Posvátné setkání, těším se velmi. Každé je jedinečné, přímo pro danou bytost. 

Domluvit se můžeme na tefonním čísle 603 419 296. Ocenění je dohodou, může se pohybovat okolo 1000,- korun za hodinu. Na viděnou... SabinaCeremonie, rituály a oslavy

Baví mě pomocí bylin, kouře a vibrací zvukových nástrojů očišťovat místa, připravovat prostory pro nové bydlení nebo tvoření soukromé i pracovní...

Ráda pro vás a vaše přátele a přítelkyně či ženy z rodiny vytvořím oslavu narozenin, přechodový rituál první menstruace, rituál pro nevěstu, svatební rituál pro nevěstu i ženicha, ceremonii k těhotenství či porodu, uvítací oslavu pro nové miminko, přechodový rituál poslední menstruace...

Podporou nám mohou být živly voda, vzduch, oheň a země, cykly přírody a archetypy.

Můžeme tančit, sdílet, jíst, meditovat, relaxovat, zpívat si, cvičit, plakat, smát se.

Můžeme cokoliv a kdekoliv. Je nám k dispozici InSpirála i příroda.

Rada 13 babiček, moudrých žen s živými indiánskými tradicemi říká, že se MUSÍME plně navrátit k vnímání sebe v souvislosti s přírodou, jako ženy se vzájemně podporovat a inspirovat, abychom začali léčit naši Maminku Zemi. Zachováme tím kvalitu života pro dalších sedm generací...

A to mě láká a dává smysl. Těším se, co nám společná setkání přinesou.

Kontaktovat mě můžete na čísle 603 419 296. Domluvíme si schůzku a sladíme představy.

S láskou a pokorou. Sabina

A tady je můj příběh, kdybyste si chtěli číst.

Sabi příběh...

Od svých 16 let nabízím masáže, fyzioterapii a další spoustu individuálních terapií v Čechách i v Německu. V roce 2010 se objevila kundaliní jóga. Ta mě zcela naplňuje a zdálo se mi, že už je to vše, co mám následovat. Na jaře 2019 jsem začala "dostávat zprávy", abych začala vnímat individuální terapie jinak. Kundaliní jóga je ta hlavní cesta pro osobní rozvoj a pro skupiny a je potřeba „pracovat“ s lidmi i individuálně, ale už jinak, než znám ze své fyzioterapeutické minulosti. Potřebovala jsem čas na vymeditování, zjemnění a zcitlivění a pak nadešel ten pravý okamžik. Nejdřív se objevovaly jen náznaky, co mám začít individuálně nabízet. Postupně přicházeli jasnější znamení. Velmi jasnou zprávu jsem dostala 3. července 2019 v podobě dopravní nehody. Autobus, v kterém jsem jela se střetl s autem. Ten náraz byl varováním, abych už konečně začala podnikat fyzické kroky. Necelých 14 dní poté se mi otevřel nekonečný prostor, o kterém jsem vůbec nevěděla nebo si nedovolila vědět. A proces se rozjel. Ovšem jinak, než jsem doposud znala. Zcela jasné instrukce, jak se začít chystat, které metody a techniky, co znám, jsou použitelné, název, cena, vše přišlo přirozeně, jakoby samo sebou. V říjnu 2019 jsem začala zkoušet s jednotlivými přáteli a v únoru 2020 jsem byla připravena. V době povinné kar-antény se vše usadilo, v dubnu 2020 můžu novinku zveřejnit a začít oficiálně nabízet.

Nějaký čas už „pracuji“ v napojení, následuji, co přichází, ale tohle je teda síla. Oči mám dokořán, prodýchávám a vím, že se vše děje přesně jak má. S vděkem, pokorou a láskou.

 

Další pokračování... :-)

Egyptská historie mě lákala vždy, začátkem roku 2021 jsem absolvovala "Egyptskou školu mystérií".

V září 2021 na rovnodennost jsem poprvé navštívila bosenské údolí pyramid... A začalo další životní dobrodružství a veliká láska.

Bosnu navštěvuji několikrát ročně se skupinami. Občas i soukromě na prozkoumávání dalších míst, o kterých se ještě moc nemluví. Láká nás následování posvátné geometrie.

Lidé, co mě znají z lekcí kundaliní jógy a z terapií chtějí okamžitě Bosnu také navštívit, když mě vidí po návratu. :-) 

Velikým zážitkem pro mě byla návštěva Medžugorje cestou z Bosny k chorvatskému moři na Velikonoce 2023 s přáteli. Při západu slunce u panny Marie jsem asi dostala další významný puclík do mé osobité skládačky. A život se dál odehrává ještě jinak... Cítím obrovský vděk za tuto cestu, možnost seberozvoje a posílání dál toho, co mi dává smysl...

Mám pocit, že všechny zážitky z "venkovního světa" za hranicemi naší vlasti i za hranicemi mojí kůže jsou tu proto, abychom si uvědomovali krásu místa, kde žijeme, tvoříme...

A abychom energie, které jsou například v Bosně pro mě velmi živé a lehce pocítitelné objevovali a rozžili i u nás. Těším se na další objevování a dobrodružství třeba ve vaší společnosti...

 

A ještě něco... :-)

Přála jsem si gong, toto přání mi splnil manžel před 10-ti lety. Od té doby mě vzrušují zvuky, vibrace a rezonance různých intuitivních hudebních nástrojů a prozkoumávám (s Nikolou Teslou :-)) jejich účinky na naše těla, mysl, duši a ducha. V tuto chvíli je se mnou přes 20 nástrojů - vibrujících bytostí.

V průběhu roku 2022 jsem našla další spojence v křišťálových mísách, na podzim 2022 mě to vedlo ke skupinovým zážitkům při zvukoterapii "Harmonie vibrací". 

Na jaře 2023 "sbírku" doplňují terapeutické ladičky, hračky na hraní pro děti i dospělé a další možnost léčení... Podle mě s nejsvižnějším účinkem, co jsem kdy při terapiích zažila.

S radostí nechávám krystalizovat další boží nabídku proudící skrz moji bytost pro vás, pro nás...

Těším se, těší mě... S úctou Sabi