NÁVRAT K INDIVIDUÁLNÍ PÉČI O VÁS

Nabízí Sabina Kočová

Mám velkou radost, že se po pár letech pauzy vracím k individuální péči o vás.

Mám klasické metody povznést na jedinečný zážitek. :-)

Nabízím tedy "Osobní konzultace", "Cranio - sacrální proudění", "Posvátné setkání".

Více najdete v oddělení osobní setkání nahoře na stránce. Těším se na vás...

A tady je můj příběh, kdybyste si chtěli číst.

Příběh

Od svých 16 let do nedávna jsem nabízela masáže, fyzioterapii a další spoustu individuálních terapií v Čechách i v Německu. V roce 2010 se objevila kundaliní jóga. Ta mě zcela naplňuje a zdálo se mi, že už je to vše, co mám následovat. Ale na jaře 2019 jsem začala "dostávat zprávy", abych se vrátila k individuálním terapiím. Kundaliní jóga je ta hlavní cesta pro osobní rozvoj a pro skupiny a je potřeba „pracovat“ s lidmi i individuálně, ale už jinak, než znám ze své fyzioterapeutické minulosti. Potřebovala jsem čas na vymeditování, zjemnění a zcitlivění a pak nadešel ten pravý okamžik. Nejdřív se objevovaly jen náznaky, co mám začít individuálně nabízet. Postupně přicházeli jasnější znamení. Velmi jasnou zprávu jsem dostala 3. července 2019 v podobě dopravní nehody. Autobus, v kterém jsem jela se střetnul s autem. Ten náraz byl varováním, abych už konečně začala podnikat fyzické kroky. Necelých 14 dní poté se mi otevřel nekonečný prostor, o kterém jsem vůbec nevěděla nebo si nedovolila vědět. A proces se rozjel. Ovšem jinak, než jsem doposud znala. Zcela jasné instrukce, jak se začít chystat, které metody a techniky, co znám, jsou použitelné, název, cena, vše přišlo přirozeně, jakoby samo sebou. V říjnu 2019 jsem začala zkoušet s jednotlivými přáteli a v únoru 2020 jsem byla připravena. V době povinné kar-antény se vše usadilo, v dubnu 2020 můžu novinku zveřejnit a začít oficiálně nabízet.

Nějaký čas už „pracuji“ v napojení, následuji, co přichází, ale tohle je teda síla. Oči mám dokořán, prodýchávám a vím, že se vše děje přesně jak má. S vděkem, pokorou a láskou.

Tady je tedy má nejnovější nabídka pro vás:

POSVÁTNÁ SETKÁNÍ

Podle mé duchovní průvodkyně vás mám nalákat takto: „Ve starodávném Egyptě lidé navštěvovali chrámy. Co měsíc nebo 40 dní chodili na celkovou harmonizaci. Je to možné i dnes. Přijďte, jste vítáni!“  

Doprovodím vás do vašeho vnitřního světa, kde se můžete setkat s tím, co je pro vás posvátné, co je uvnitř vás svaté, co je pravda a láska, co je ve vaší duši TO nekonečné. Abychom si dovolili vnímat a plně žít celý svůj potenciál. Abychom znali své největší dary a talenty a v souladu s nimi tvořili a dělili se o ně s okolím. Aby se to vše dělo ve zdraví, radosti, lehkosti a přirozeně.

Setkání je na 2 až 3 hodiny, většinou v leže, můžete být oblečení, přikryji vás. Důležité je pohodlí a naprosté uvolnění. Spánek je vítán. Část je doteková, část bez doteku fyzického těla. Podporou nám mohou být jemné aroma oleje, vykuřovací bylinky, kameny... Na závěr bude dostatek času na probuzení a návrat a pokud budete mít chuť, na sdílení. Často dostávám zprávy a ty vám můžu doručit…

Je dobré mít po Posvátném setkání volno a prostor pro sebe, účinky můžete vnímat překvapivě dlouho. Láká-li vás Posvátné setkání, těším se velmi. Každé je jedinečné, přímo pro danou bytost.

Těším se na viděnou… Sabina